Wartownia...

Ostatni wpis: 2018-10-15 09:58:24

[ Iron ] - "Na sen" - Po paru nocach przychodzi baba i do lekarza tak powiada: - Panie doktorze, mój mąż nie może! - Niech więc go baba położy na łoże, zacznie mu szeptać czule zza ścianki, że idzie naga już bez piżamki. Mąż wnet zacznie liczyć baranki i w sen wpadnie szybciej niż przyjdą poranki. Baba zrobiła co doktor kazał i mąż bardzo szybko w sen zapadał. - Panie doktorze mój mąż już może! Krzyczała baba wchodząc na łoże.. Kto może, po daj Boże!

[ Kwsp ] - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

[ Iron ] - "Nawet tchórz ze strachu chory śmiało idzie na wybory. I do urny zmierza żwawo, bo mu wolno, bo ma prawo"

[ Kwsp ] - -

[ Iron ] - Tadziu! piankowe, kuflowe, ekologiczne, zdrowe - weekendowe!

[ Kwsp ] - -

[ Kwsp ] - A ja kurnik oblecę i będzie git . Dobrej nocy weteranom .

[ Kwsp ] - Już dzisiaj pożegnaj twe smutki, Niech dyskretnie ulotnią się gdzieś, Bo żywot twych smutków jest krótki, Jeśli ty sam tego chcesz! Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej! Już od pierwszych godzin dnia, Na słowo uwierz mi! Rysiu - spokojnej nocy .

[ Iron ] - Patrzę na jutro ze szczyptą uśmiechu, oraz na przyszłość, co mi zafunduje? Odgonię zmartwienia i wszystkie problemy, zaPOmnę co było z przymrużeniem oka.. Zamknę starą furtkę, by złemu zaPObiec, chętnie wpuszczę dobro, na które wciąż czekamy.

[ Kwsp ] - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

[ Kwsp ] - ( ͡° ͜V ͡°)Życie , życie jest nowelą Co wciąga jak rzeka Chciałbyś dziś znać przyszłość lecz musisz poczekać

[ Iron ] - Więc zmieniam się. Wiem już, czego mam nie robić, w co się nie pakować. Człowiek popełnia błędy, później stara się je naprawić, chociaż nie zawsze to wychodzi. Ale starać się warto, nie wolno się poddawać. Bo nigdy nic nie wiadomo, nie wiadomo, co szykuje mam życie..

[ Kwsp ] - Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze

[ Iron ] - Mam jeszcze trochę czasu, by wesoło go przepuszczać przez palce czy coś w tym stylu. Przy stole talerz zlizywać językiem nie bacząc na savoir vivre, a gdy trochę się zestarzeje i zacznę maniakalnie wyczesywać resztkę siwych włosów.. przypomnę sobie swoją twarz z zielonych lat i pojmę jak zmarnowałam życie..

[ Kwsp ] - ( ͡~ ͜ʖ ͡°)Piją alkohol starsi, młodsi, dziecI Nikt nic nie robi a czas tak leci I tyle tragedi z tego powodu Bo jest to przyczyną wielu rozwodów A stan zdrowia tegoż człowieka? To on i tak nie wie co go czeka

[ Kwsp ] - Alkohol cię oszukuje, I tylko on na tym zyskuje , Mówi , że go potrzebujesz, A ty mu przytakujesz , W nim chcesz znaleźć przyjaciela , A on się o twą głupotę opiera , Ty go ciągle wysłuchujesz , I dzięki niemu swe życie marnujesz.

[ Iron ] - Jak na dżentelmenów przystało % u nas od południa alkohol się lało. Jeden pił dużo, drugi mało, lecz jednemu i drugiemu odwalało. Od święta piło się wino, czasem wódkę… zawsze piwo. Nasze koleżanki i koledzy dobrze się czuli, gdy alkoholem porządnie się struli.

[ Iron ] - Więc pijmy koledzy, bo picie to ciężka praca! Najgorsze to smak jutrzejszego kaca.. Pijmy o prawie każdej porze dnia i roku, smakujmy się zawsze w procentowym soku! A gdy zostanie nas puste dno szklane, nie bójmy nic! Kolejne wtedy trunki są otwierane! Każdy z nas tak czasami żyje..

[ Iron ] - ﴾ ͡⎚෴ ͡⎚﴿

[ Kwsp ] - - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)