Wartownia...

Ostatni wpis: 2018-05-20 10:42:43

[ Zivo ] - Witajcie koledzy widzę że strona wreszcie śmiga jak należy,pozdrowionka

[ Kwsp ] - Za zielonych lodków -

[ Iron ] - -

[ Kwsp ] - -

[ Iron ] - Witaj Tadziu, już kredki poskładane, czas robić zrywkę i w rurę.. %

[ Kwsp ] - Czołem Rysiu , musisz jeszcze trochę popracować do tej 15 .00 a potem wolne i wolne .

[ Kwsp ] - 1. Dniówką nie martw się , roboczą – tylko myśl, jak tu odpocząć! 2. … i tak żyj odpoczywając – robota nie zając! 3. Gdy do pracy chęć nadejdzie – poczekaj aż przejdzie! 4.Unikaj pracoholików – by nie nabrać złych nawyków! 5. … i oszczędzaj się za młodu – bo dostaniesz z pracy wrzodów! 6.W dzień oddawaj się niemocy – byś spokojnie mógł spać w nocy! 7.Nie rób teraz, zrobisz potem – lub daj innym tę robotę! 8.Zepsułeś? Nie czuj się winny – zreperuje to ktoś inny. 9.Trują ci robotą głowę? – załatw sobie chorobowe… 10.Pracowitych tak! Podziwiaj! – lecz lenistwo USZCZĘŚLIWIA !!

[ Iron ] - W koło parno, duszno a deszczu jak na lekarstwo, co tu kryć przeraża myśl, że nie można zerwać się, tylko trzeba w tym bezsensie tkwić..

[ Iron ] - 20

[ Kwsp ] - - 15.00

[ Iron ] - %%

[ Kwsp ] - - :M

[ Iron ] - %

[ Kwsp ] -

[ Kwsp ] - Jesteś lekiem na całe zło I nadzieją na przyszły rok Jesteś gwiazdą w ciemności Mistrzem świata w radości oto cały Ty .

[ Iron ] - Napój energetyczny - dwie łyżki pasji, szczypta uśmiechu i spokojnego oddechu, wiosenna zieleń i kropla nieba. Słodzić nie trzeba.. pić, do woli gdy potrzeba.

[ Kwsp ] - - .

[ Kwsp ] - Chłodne piwo polecane lecz gdy zimno lepsze grzane. Po solidnej porcji chmielu będziesz wesół przyjacielu.

[ Iron ] - W Twoje ręce perswaduję... %

[ Kwsp ] -