Wartownia...

Ostatni wpis: 2019-11-17 10:17:52

[ Iron ] - Czy kufel jest w połowie pełny, czy pusty jest w połowie - napijmy się, na zdrowie! Dobre podejście?

[ Iron ] - Przybył pewien wojak raz do karczmy "Pod świniakiem", "Piwa!" wrzasnął i wychylił pięć kufli ze smakiem. Łypnął okiem na barmankę wypił litr gorzałki, i wnet z gębą zaognioną zaczął swe przechwałki: "Jestem piękny, jestem dzielny nikt mi nie dorówna, i z zachwytem patrzy na mnie każda dziewka cudna. Tu powalczę, tam przelecę żadna nie odmówi, bo wojaka wspaniałego każda dziewka lubi". Chwaląc swe walory głośno w karczmie "Pod świniakiem", szczypnął nagle dziewkę w tyłek... i dostał chodakiem. By ostudzić go do końca dzban piwa złapała i na łeb ogłupiałego, piwo to wylała. Ucichł wojak w wielkim wstydzie hasło głosząc rzewne: "Piwo twoim przyjacielem, dziewki są niewierne!"

[ Iron ] - Potrzebuję przytulanki, takiej co będzie ze mną liczyć baranki. Mocno przytuli, do snu utuli. Poszepta do uszka, będzie jak mięciutka poduszka :) a gdy wieczór nastanie... damy razem w banie!

[ Iron ] - Zdrówka i pomyślności

[ Rezerwa ] - Iron zdrówko

[ Rezerwa ] - Na mojej profilowej foci widać jak wykres. Kilka dni temu było rozesłanych powiadomieñ z 1700 także jest grubo

[ Rezerwa ] - :D

[ Rezerwa ] - Duże P

[ Rezerwa ] -

[ Rezerwa ] - Jak to było z tym piwem?

[ Rezerwa ] - %p

[ Rezerwa ] - Na wartowni zrobiło się cicho bo wszyscy myślą że trzeba to coś płacić. to wszystko jest i będzie za darmo. Na zawsze

[ Iron ] - Zdrówka i pomyślności

[ Iron ] - Ot, i nastał koniec na samym początku. Jak Ty mógł, dobry Panie Boże, tak się pomylić?

[ Iron ] - Na zdrowie - Przepis dobry mam, pięć razy dziennie po sto "gram", a dla kształconych pań i panów - pięć razy dziennie po sto gramów!

[ Corsa ] - Weekendowy Żubr polany -

[ Iron ] - Cierpi stary Prometeusz i wyrzuca sobie: - gdybym częściej dawał w palnik straciłbym wątrobę, lecz niestety na alkohol nie miałem pieniędzy. Sęp mu na to odpowiedział: - Trzeba było sępić. w palnik dajmy weendowo

[ Zdzisław51 ] - Ci, co piją piwo są pijani Ci, co są pijani idą spać Ci, co idą spać nie grzeszą Ci, co nie grzeszą idą do nieba Tak więc napijmy się!

[ Iron ] - Piwne murale: Piwo trwa w naszej kulturze i uryna zeń na murze. Plamy wielkie i fetorek, rój komarów, w nosie korek..

[ Iron ] - Dla smakoszy piwa, dziwnym bywa mięsień zwany piwnym. Dla tych zaś co żłopią piwo, smakosz piwa to jest dziwo! Na zdrowie!

NAPRAWA TRWA