Wartownia...

Ostatni wpis: 2019-01-19 10:56:11

[ Iron ] - Przez twe wyraziste oczy, te wytrzeszcz oczy oszaleje!!

[ Kwsp ] - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉) .

[ Iron ] - A gdy będę już tetrykiem, wtedy będę krnąbrnym zrzędą. Takim starym złym piernikiem, uciążliwą starą mendą.

[ Iron ] - Co tu robić, co tu robić, jak tu działać, Kiedy zamiast pełnej głowy pusta pała? Co tu robić, jak tu działać, skąd pomysły, Kiedy wszystkie mądre myśli gdzieś już prysły? Nic już nie wiem, nic nie umiem, zapomniałem..

[ Kwsp ] - Znowu w życiu mi nie wyszło, Uciec pragnę w wielki sen, Na dno tamtej mej doliny, Gdzie sprzed dni doganiam dzień,

[ Iron ] - To się nauczę.. tego chodzenia!!

[ Iron ] - Nic nie rozumiem, "głupiś" mówią życzliwi, w życiu trzeba się czołgać, czołgać! Więc kładę się na płask z tyłkiem anielsko - głupio wypiętym w górę, i próbuję.. nauki chodzenia. Tyle miałem trudności z przezwyciężeniem prawa ciążenia, myślałem, że jak wreszcie stanę na nogach.

[ Kwsp ] - Iść, ciągle iść w stronę słońca W stronę słońca aż po horyzontu kres Iść ciągle iść tak bez końca Witać jeden przebudzony właśnie dzień

[ Iron ] - Z mroku na wschodzie w mrok na zachodzie, wątłe się zimowe przeniosło słońce. Jak wzeszło, tak zajdzie, ani rozweseliło, ani ogrzało .. Oj mało, słoneczka mało!

[ ~Jezebel666 ] - Po jednym dla każdego

[ Iron ] - Niech piana okrasi wąsiska na biało jak styczniowy śnieg, niech chmielem zajeżdża mi z pyska, a w głowie znów zakręci się! Pozdrawiam!

[ Corsa ] - Po dwa na rozruch z rana !!!

[ Kwsp ] - Niestety - Adamowicz nie żyje !

[ Kwsp ] - Rysiu , piwo jest dobre piwo pić trzeba .:M

[ Iron ] - Wobec poniższego, nie postawię Ci piwa nalewanego z nocnika, Tadziu kolego! Stawiam butelkowe, dobre na układ moczowy, po jednym będziesz zdrowy.

[ Iron ] - Zadumał się człowiek nad swą egzystencją i doszedł do wniosku. Wszystko jest retencją, czyli, że się wszystko gdzieś w człowieku zbiera i mocz i poezja.. ważne by był zwieracz..

[ Corsa ] - %p

[ Corsa ] - pachnące Karpackie super Mocne !!! z pianką po nos - to jest to , a nie byle coś w byle ciarupie !!!

[ Kwsp ] - A jak to taki kufel w kształcie nocnika to może ? może ?.

[ Kwsp ] - 96% wody 2,5% azotowych produktów przemiany materii (głównie mocznik) 1,5% soli mineralnych .