Wartownia...

Ostatni wpis: 2020-01-25 14:37:49

[ Corsa ] - GRZANIEC ..

[ Iron ] - Pozdrawiam kolegów z zielonej piaskownicy! Za weteranów i rezerwistów!

[ Corsa ] - Witam !!! na wartownię wpadam weekendowe TYSKIE stawiam do oporu ile kto może !!! ...... na zdrowie !!!

[ Iron ] - Kiedyś to było, nie to co teraz, to były czasy, żyć nie umierać. Mało się spało, dużo się działo, chwilą się żyło, kiedyś to było... Kiedyś to było, ach kiedyś było, się pogodziło gdy się pobiło. Godzin i lat się także nie liczyło, i było miło, ach kiedyś to było.

[ Tomek ] - .P

[ Tomek ] - Kiedyś była Rezerwa dziś po zmianach zaglądać się nie chce :M

[ Corsa ] - BĘC

[ Corsa ] - Witam !!!!! na wartowni mokre piwo musi być non stop ....

[ Iron ] - Czołem Na zdrowie!

[ Pingwin94 ] - Dla tych co ty pełnią non stop wartę:

[ Kwsp ] - ( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

[ Kwsp ] - - dla tych co tu zaglądają .

[ Kwsp ] - Na dworze ciemność a na wartowni cisza nastała . Apokalipsa ? Sądy ostateczne dają o sobie znać lecz to jeszcze nie to co mają sądzić .

[ Iron ] - Dziadek Ryszard

[ Iron ] - Dużo czasu wolnego, samych przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości! Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania, tylko miękki fotel i coś do chrupania. Wszystkich dziadków pozdrawiam i piankowe z dużą falbanką stawiam, na zdrowie! %

[ Iron ] - Cześć i czołem!

[ ~Robgorny ] - Czołem rezerwa

[ Iron ] - Pamiętajmy dzisiaj o swoich babciach, te które żyją odwiedźmy, przytulmy, porozmawiajmy, po prostu bądźmy. A, te których już z nami nie ma, też odwiedźmy i pomódlmy się, porozmawiać też można!

[ Kwsp ] - Witam Szanowną Rezerwę . może by tak kto przejął po mnie służbę wartowniczą ? to zaszczytna funkcja czyli ,, wykonywanie zadania bojowego w czasie pokoju ,, jest 6.20 a zmiany nie widać .

[ Iron ] - Na zdrowie - Przepis dobry mam, pięć razy dziennie po sto "gram", a dla kształconych pań i panów - pięć razy dziennie po sto gramów!

NAPRAWA TRWA