Arek48

Data dodania: 2014-11-15

Arek48

Data dodania: 2014-11-15

Gada czołg do Fiata 126p - Maluch,Ty to masz serce w d..ie.-Wolę mieć serce w dupie niż f..ta na czole !

Arek48

Data dodania: 2014-11-15

Dwie mamuśki rozmawiają o swoich synach w armii.-Mój syn to już służy dwa lata w marynarce!- Eee,to mój trafił dużo lepiej. od razu mu mundur dali!

Arek48

Data dodania: 2014-11-15

Rodzice wymieniają spostrzeżenia:-Jak ma się synów, to idą do wojska... - A gdy się ma córki, to wojsko przychodzi do nich...

Cygan

Data dodania: 2014-09-16

Przychodzi dwóch facetów obok Sejmu i słyszą jak krzyczą wszyscy: Sto Lat! Sto lat! Jeden do drugiego: - Ktoś tam ma chyba urodziny. - Nie. Wiek emerytalny ustalają.

Cygan

Data dodania: 2014-09-16

Dyżurny policjant odbiera telefon. Głos w słuchawce mówi: - Niech pan powie, czy to normalne: od kilku miesięcy jeden facet trąbi o szóstej rano w swoją trąbkę i budzi ponad setkę ludzi. Czy można coś z tym zrobić? - Oczywiście, zaraz przyjedziemy. Proszę podać adres. - Koszary, jednostka wojskowa...

Cygan

Data dodania: 2014-09-16

Rosyjska akademia wojskowa, wykładowca ma opowiadać na pytania z dziedziny: "Współczesny konflikt, pole walki". Przychodzi czas na pytania, wstaje młody podchorąży: - Czy będziemy musieli walczyć w III Wojnę Światową? - No, cóż myślę, że tak. - A jak pan kapitan uważa, z kim? - Powiedziałbym, że z Chinami. Po sali przeszły szmery, wstaje jakiś blady młodzieniec: - Ale jak to, my mamy koło 150 milionów ludzi a oni z 1,5 miliarda? - Ależ panowie, w dzisiejszym konflikcie nie liczy się ilość, ale jakość, proszę zobaczyć na bliskim wschodzie 20 milionów żydów walczy z 200 milionami arabów i jak dotąd nie ponieśli żadnej porażki. - Ale czy my mamy wystarczającą liczbę żydów? - zapytał spanikowany głos z sali

Cygan

Data dodania: 2014-09-03

Żołnierz wpada w biegu na zakonnicę, i ledwo łapiąc oddech pyta: - Czy mógłbym ukryć się pod pani habitem, proszę! Wyjaśnię za moment. Siostra się zgadza. Chwilę później dwóch wbiega żandarmów wojskowych z pytaniem: - Siostro, czy widziała siostra żołnierza? Zakonnica wskazując odpowiada: - Pobiegł tędy. Po tym jak policjanci pobiegli dalej żołnierz wyczołguje się z pod jej habitu i mówi: - Nie wiem, jak siostrze dziękować. Widzi siostra, ja nie chcę jechać do Iraku. - Całkowicie to rozumiem - odpowiada zakonnica Żołnierz dodaje: - Mam nadzieję, że to nie jest niegrzeczne, ale ma siostra wspaniałe nogi! Siostra odpowiada: - Jeśli spojrzałeś nieco wyżej, to pewnie zauważyłeś, że mam też wspaniałą parę jajek .... Ja też nie chcę jechać do Iraku.

Cygan

Data dodania: 2014-09-03

Komisja wojskowa. - Nowak! - Jestem! - Majtki w dół i pochylić się! Rekrut posłusznie pochylił się i czeka. Lekarz katem oka zerknął i dalej wypełnia formularz - Podnieście jajka! Poborowy pochylony, zacisnął zęby, poczerwieniał, z pod ściany doszedł go delikatny chichot siedzących pielęgniarek. - Jajka podnieście! Zacisną pięści, aż kłykcie pobielały, zsiniał z wysiłku, i ciężko począł oddychać. - Nie mogę! - wycharczał ostatkiem sił. Lekarz popatrzył zza okularów - RĘKOMA!

Cygan

Data dodania: 2014-09-03

Kowalski poszedł na komisję poborowa. Po badaniach, wziął go na rozmowę seksuolog. Narysował mu kółko: - Kowalski, co to jest ? - Goła baba... Narysował mu kwadrat: - A to? - He, he, goła baba... Na koniec, narysował mu trójkąt: - No a to, przyjrzyjcie się dobrze. - Też goła baba... - Kowalski, wy jesteście zboczeni! - Jaaa?! A kto mi te gołe baby rysował?

Młody

Data dodania: 2014-08-30

zgasić Ci ten uśmiech? hahaha

Młody

Data dodania: 2014-08-30

szczyt głupoty bardzo wielki na pagonie mieć dwie belki